W dniu 19 czerwca b.r. w sali kameralnej MOK w Świdniku odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane w ramach cyklu spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu, czyli alfabet zdrowia.
Uczestnikami spotkania organizowanego w 2 turach pod hasłem: E- jak energetyki i e-papierosy będą uczniowie świdnickich szkół, prowadzonych przez GMŚ. Na 10.00 zaproszeni zostaną uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych, a na godz. 11.15 młodzież z klas 1-2 II L.O. w Świdniku.
Za część merytoryczną spotkania będzie odpowiadała dr hab. n.med. i n. o zdr. Mariola Herbet, Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego- Katedra i Zakład Toksykologii w Lublinie.
-01 2.png)


