Po uwzględnieniu uwag i wniosków zgłoszonych podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego dotyczącego Koncepcji przebudowy ul. Gospodarczej, zapraszamy mieszkańców oraz wszystkich użytkowników tej drogi do udziału w drugim etapie konsultacji społecznych.
Spotkanie odbędzie się w terenie w środę, 24 czerwca 2026 r. i będzie okazją do zapoznania się z proponowanymi zmianami po wprowadzonych korektach oraz do ponownego wyrażenia opinii i zgłoszenia ewentualnych uwag.
Harmonogram konsultacji:
- odcinek od ul. Piaseckiej do ul. Wiejskiej w godz. 17:00-17:40;
- odcinek od ul. Wiejskiej do Al. NSZZ Solidarność w godz. 17:40-18:20;
- odcinek od Al. NSZZ Solidarność do ul. Kamińskiego w godz. 18:20-19:00.
Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich mieszkańców oraz osoby regularnie korzystające z ul. Gospodarczej. Państwa opinie i doświadczenia są niezwykle cenne i pomagają wypracować rozwiązania najlepiej odpowiadające potrzebom lokalnej społeczności.
Zapraszamy do aktywnego udziału w konsultacjach. Państwa głos ma znaczenie.
-01 2.png)


