23 czerwca 2026 r.
Godz. 11:00
ul. Majewskiego, teren Zielonego LOF-u w Świdniku
Zapraszamy na wyjątkowe Miodobranie w Miejskiej Pasiece z Recyklingu!
Mieszkańcy Świdnika oraz uczniowie miejscowych szkół będą mogli wziąć udział w jednym z najbardziej niezwykłych wydarzeń ekologicznych w regionie. Podczas miejskiego miodobrania pszczoły zamieszkałe w ulach wykonanych ze zużytych bębnów od pralek podzielą się efektami swojej pracy – pysznym miodem.
Wydarzenie łączy w sobie trzy ważne filary: bliskość natury, aktywność fizyczną oraz świadomość ekologiczną.
W programie przewidziano warsztaty sportowe dla uczniów, a także działania edukacyjne dotyczące prawidłowej segregacji elektroodpadów oraz ochrony bioróżnorodności.
W miodobraniu uczestniczyć będą również dzieci z przedszkoli. Zajęcia edukacyjne poprowadzą przedstawiciele Fundacji Odzyskaj Środowisko.
.jpg)
-01 2.png)


